zebra fiyatları

Zebra perde modelleri görünüşünden de anlaşıldığı üzere zebraya benzeyen ve kaset sistemi gibi dokunmuş kumaştan oluşmaktadır. En yeni perde modelleri çeşitlerimiz arasındadır. Mekanizması elle çekmeli zincirli ve motorlu uzaktan kumandalı olmak üzere iki çeşittir. Yeni çeşitleri arasında pileli ve desenli seçenekleri vardır. Bu modelin fiyatları düz olanlara göre % 10 daha pahalıdır.

Zebra Perde Modelleri

Tüm zebra perde modellerinin uçlarına stor perde gibi dilim ve boncuk yapılabilir. Alternatif olarak ikili mekanizma üretilmiştir. Görsel olarak aynı olsa da faklı bir mekanik aksama sahiptir. Tek mekanizmaya iki ayrı stor kumaşı eklenip görüntü sağlanmıştır.

Ayrıntılı model ve resimler için lütfen tıklayınız

Zebra Perde Fiyatları

Zebra perde fiyatları için belirleyici iki unsur bulunmaktadır. Birincisi kullanılan mekanizma kalitesidir. Eğer kötü mekanik aksam kullanıldıysa fiyatı ucuz olur. Ama çok çabuk bozulabilir. Bunun en önemli belirtisi ses çıkarmaya başlamasıdır. Bu yakında elinizde kalacağı anlama gelir. Fiyatları için diğer önemli bir kalem ise kullanılan kumaş yada tül çeşididir. Piyasada yerli avrupa ve uzakdoğu malı olmak üzere üç sınıf kumaşı bulunur. Eğer yerli ve uzakdoğu malı kumaş tercih edilirse güneşi gördüğü anada yamulma ve çekmeler yapabilir. Bazen koku yaydığı da söylenir. Zamanla birbirini örtmemeye başlar ve perde artık işlev görmez hale gelir. Mağazamızda satılan zebra perde fiyatları 39 tl den başlamakta ve kalitesine göre 90 tl ye kadar çıkmaktadır. Farklı tasarımları incelemek için perde modelleri başlıklı yazımızı okuyun.

Zebra Perde