perdelik kumaşlar ile perde modelleri tasarımı

Kumaşın çeşidi perde modeli üzerinde etkili olmaktadır. Yılın moda renkleri ve moda kumaşları ile tül ve kalın kumaştan oluşan zebra perdeler tasarlandığı gibi moda renge ve mobilya rengine uyumlu olarak fon perde tasarımları gerçekleştirilmektedir. Kalın kumaştan yapılan fon perdeler stor perdeler, tül perdeler ile kullanılabilmektedir.

Tül Perdelerin Seçimi

Tül perde modelleri moda renklerden ve dokulardan etkilenmekte, tül perde üzerinde bulunan desenler de günün moda çizgilerini taşımaktadır. Pırıltı moda ise parlak tekstil ürünleri ile tül perdelere pırıltı verilmektedir. Her pencere modeline, her mobilyaya uyumlu jaluzi perde çeşitleri ve renkleri bulunmakta ve ev, ofis ve iş yeri pencerelerinde tercih edilmektedir. Ev pencereleri için hazırlanan jaluzi perde modellerinde renklerin mobilyalarla uyumlu olmasına özen gösterilmekte ve zengin renk çeşitleri arasından seçilmektedir.

Ofis Perdeleri İle Evlere Şıklık Katmak

Farklı salonlar için yılın moda olan kumaş ve renginden yapılan japon perdeler kullanılmaktadır. Dikey jaluzi modelleri güzel manzaraları kapatmamak için özellikle tercih edilmekte dikey şeritler görüntüyü hiçbir zaman bozmamakta ve aynı zamanda ısı ve ışık kontrolü sağlamaktadır. Ayrıntılı ve özgün model seçimi yapmak için lütfen perde modelleri yazımızı da okuyun