Her mekana özel, tasarım yapılarak perdeler hazırlanmaktadır ve pencere büyüklüğüne, yüksekliğine göre modeller uygulanmakta ve müşteri zevkine göre renk ve perde çeşidi hazırlanmaktadır. Pencerelerde tül perde kullanmak istemeyen kişiler için modern ve klasik dekore edilmiş evler için zebra perde modelleri, jaluzi perde modelleri sunulmaktadır. Uzakdoğu dekorasyon tarzından hoşlananlar için japon perdeler hazırlanmakta, ayrı ayrı güneşlik ve perde kullanmak istemeyenler için ise jaluzi, dikey perde, stor perde sunulmaktadır.

Yoğun güneş gören ve büyük pencerelere sahip ofis, işyeri ve evler için jaluzi ve dikey perdeler, sun screen (güneş kırıcı) stor perdeler ile ışık ve ısı kontrolü sağlanmakta ve aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlanmaktadır. Isıcam arasına uygulanan jaluzi perdeler aynı zamanda açık ofislerde bölme işlevini de yapmaktadır.

Pencerelerin adeta bir fotoğraf çerçevesi gibi görsellik taşımasını isteyenler için tül perdeyi ön plana çıkaran fon perdeler bulunmaktadır. Motorlu perde sistemleri ile çalışan perdeler uzaktan kumanda ile aynı zamanda kolay ve hızlı bir şekilde açılıp kapanma işlemini gerçekleştirmektedir. Farklı seçenek ve tasarımlar için lütfen perde modelleri başlıklı makalemizi okuyun.