kruvaze perde modelleri

Kruvaze Perde Modelleri

Kruvaze perde modelleri bilinen bir model olmasına rağmen yeni bir ürünmüş gibi gündeme gelmiş ve tutulmuştur. İki yana toplanması hem evden bakıldığında hem de dışarıdan bakıldığında şık görünmesini sağlar. Ortadan bırakılacak sarkıt benzeri aksesuarlarla bütünlük sağlanmış olur. Dökümlü tül ve perdeler seçilmelidir. Sert ve dökümü zor ürünler çok iyi sonuç vermeyebilir. Jakar örme tüller ve fransız danteli bu model için uygun bir seçim olabilir.

Mekanizmalı Modeller

Mekanizmalı veya manüel olarak organze tül, keten tül, janjanlı tüllerden de yapılabilir. Firmamız iki çeşit mekanizma bulundurmaktadır. Özel mekanizma sayesinde hem sağa sola hemde aşağı yukarı hareket eder. Boncuklu kruvaze perde modelleri yıkama torbası kullanılmadan makineye atılmamalıdır, muhakkak boncuklu perdeler için yıkama torbası kullanınız. Ayrıca son zamanların en çok beğenilen ve satan modellerindendir.

Kruvaze Tül Perdeler ve Sonuçları

Kruvaze perde modelleri duruş ve görünüş itibariyle evinizin tüm odaları için uyumlu bir model şeklidir. Özellikle manzaralı mekanlarda dışarıyı izleme imkanı sunar. Kruvaze perde modelleri ile çok zengin görünüm elde edilir. Açıldığında her iki tarafta kanat şeklinde görünümü şık duruş elde edilir. Özgün tasarımlı perde modelleri ne  de bakmayı da unutmayın.