verdihome

Verdi home perde maltepe mağazası, konusunda tecrübe sahibi olan ve farklı model seçenekleri sayesinde insanlara fikir sunan çeşitliliği ön plana çıkartmaktadır. Perdeler sürekli asılı durmasına rağmen, özellikle kışın doğalgaz ya da yakıt türüne bağlı olarak is tutma özelliği göstermektedir. Markamız çeşitli aşamalarla bazı testlere tabii tuttuğu perde çalışmalarında kendi kendini temizleme özelliğine sahip perdeler üretmektedir.

Evlerin görsel zenginliğini arttıran, dışarıdan içerisinin görünmesini engellediği gibi, camlarda şık bir görüntü yaratan perdeler, farklı firmaların değişik tasarımlarıyla, kıyafet modası kadar ilgi çeken ev tekstil ürünleridir. Farklı tasarımların her zaman alıcı ve beğeni bulduğu bir sektördür. Markalarda hep bir yarış ve rekabet içindedirler. Verdi markası da her zaman ev tekstili sektörünün lokomotif marklarından biri olmayı başarmıştır.

0216 371 06 05

Kullanıcıların zaman sorunları düşünülerek, sürekli kuru temizlemeye vermek ya da çamaşır makinelerinde yıkayıp özelliğinin bozulmasını önlemek için perdelerdeki bu devrim niteliğindeki buluşla, her zaman ilk takıldığı görüntüsü ve temizliğine ulaşılabilmektedir. Verdi home perde maltepe den aldığınız ürünler yıkandıktan sonra ütülenmeyen kumaşlardan dikilmektedir. Yıkanabilir perdeleri kullanan müşteriler, uygun derecede yıkama kurallarına ve sıkma işlemine uyarak, uzun süre kullanım imkânlarından faydalanmaktadır. Perdelerin tasarımı ev içindeki eşya ve mobilyaya bağlı olarak değişmektedir.

verdi perde

verdi perde

verdi home maltepe

verdi home maltepe

verdihome

verdihome

Renkli çeşitlerden oluşan perde seçimleri kadar sadelikten yana olanların sürekli bulabilecekleri beyaz ağırlıklı açık tonlarda perde bulabilmeleri veya ölçü aldırarak beğendikleri modelleri diktirmeleri mümkündür. Perdelerde genel kural her zaman alınan ölçünün iki katı kadar hesaplanmasıdır. Pile denilen ve sık aralıklarla dikimi yapılan perdeler, daha zengin ve şık bir görüntü oluşturmaktadır. Bazı perdeler kumanda sistemine de tabii olabildiğinden istenilen aralıkta kumanda ile açılıp kapatılmaları mümkündür. Verdi Home Perde maltepe mağazasında normal klasik perdeler dışında, zebra perde, stor perde gibi çeşitleri bulmak ve uygun alanlara ölçüye göre diktirtmek mümkündür.

Perdeler güneşe karşı da koruyucu ve kollayıcı özellik taşımaktadır. Ev içine güneş ışıklarının girmemesi ya da ışığın kırılarak girmesi, daha sağlıklı bir ortamı sağlamaktadır. Perdeler bu özellikleri sağlarken, renkte solma veya yıpranma belirtisine rastlanmamaktadır. Daha uzun ömürlü kullanım düşünen kullanıcılar, kumaş perdelerde cama ilk gelen ışık için güneşlik katı kullanmaktadır. Işık ilk olarak bu kata vurduğundan perdelere yansıma daha az olmakta bu da perdenin ömrünü uzatmaktadır.

Metre üzerinden fiyat hesaplaması ile satışı yapılan perdelerde, sade kumaş alımları veya ölçü alınarak dikimle birlikte hesap çıkarılması istenebilmektedir. Fiyatlarda indirim ya da taksit uygulaması olduğundan, her zevkin alım gücüne göre alışveriş yapma imkânları yaratılmaktadır.

Yeni Koleksiyon Setlerimiz İsimleri

Harmony  serisi

Grace  Serisi

Bello di Verdi Serisi

verdi home perde moelleri

verdi perde maltepe