taç tül perde

Ev tekstil sektörünün lider kuruluşlardan biri olan Zorlu perde sektöründe taç concept Store  mağazaları sektöre yön vermektedir. Cazip ve çok geniş ürün yelpazesi ile adından söz ettiren marka olmuştur. Farklı isimlerle değişik standlar oluşturarak tüm zevklere hitap eden modelleri çıkarmaktadır.

Taç Markasının Tül Perde Modelleri

Geçmişi 1960 ‘ lı yıllarla dayanmaktadır. O günden günümüze küçük bir işletme olmasına rağmen şu an çok köklü grup haline gelmiştir. Bünyesinde perde, dokuma, boyama, mefruşat gibi ürünlerin imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. Arge çalışmalarına yatırım yapmakta dolayısıyla farklı ürünler tasarlamaya devam etmektedir. Eğer piyasaya yeni  ürün çıkarılmış ise kesin bunun üzerinde imzası vardır denebilir.

Modellerine Göre Taç Perdeler

Taç markası saten güneşlikten jakar dokuma modellerine, brodeli ürünlerden güzel kumaşlar kreasyonlarında yer vermektedir. Mayıs ayında düzenlenen expo ev tekstil fuarında tasarladığı ve ürettiği ürünleri müşterilerinin beğenisine sunar. Buradan aldığı tepkilere perde modelleri seri üretime geçerek maliyetlerinin belirlenmesinden sonra piyasaya sürer. Son yılların en çok satan modelleri arasından Kruvaze tül perde modelleri için başlı başına kartela seti yaratmıştır. Setteki ürünler sadece o model için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Örnekleri giderek çoğaltabiliriz çünkü sonsuz tül çeşitleri mevcuttur. Doğru ürünü doğru modelde kullanmak tamamen size kalmıştır.

Taç Tül Perdelerin Özellikleri

Markanın tül ve perdelik kumaşlarının bilinen özellikleri dayanlıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Son yıllarda geliştirdiği ütü sevmez zeminli tüllerle yenilik katmıştır. Özellikleri arasında unutulmaması gereken en büyük unsur  ise tül modelleri  pile de çok muntazam durmasıdır. Adından sıkça söz ettiren markalardan olana taç önümüzdeki yılarda da sektörün lider firmalarından olacaktır.