Son derece dekoratif ve kullanışlı stor perdeler her pencere boyutuna, her mekana uygulanarak perde ve güneşlik görevini yapmaktadır. Klasik ve modern tasarlanmış ev dekorasyonuna uygun modelleri bulunmaktadır ve pencerelerde hem güneşlik hem de perde kullanmak istemeyen kullanıcılar için tasarlanmış ve pratiklik bir şekilde kullanılmaktadır.

Stor Perdelerde Renklerin Uyumu

Beyaz, krem, bej, sarı, pembe, mavi, gri, kırmızı gibi zengin renk seçeneği sunmaktadır ve ortama giren ısı ve ışığı kontrol altında tutma özelliğine sahiptir. Motorlu perde sistemi ile uzaktan kumanda edilebildiği gibi zincirli mekanizma ile de kullanılabilmekte uzun ömürlü olmaktadır. Özellikle yoğun güneş alan yerlerde veya dekoratif görüntüsü nedeni ev, hastane, otel, ofis, iş yeri, konferans salonu, kafe, dershane, okul gibi mekanlarda tercih edilmektedir.

Polyester Stor Cinsi

Perde uygulaması yapılacak ortamlarda ölçülendirme yapılarak stor perdeler hazırlanmakta ve pratik bir şekilde ve kısa sürede yerine monte edilmektedir.  Perde modelleri arasında güneş kırıcı(sun screen) ve keten grupları da bulunmaktadır. % 100 polyester içeren perdeler kir ve toz tutmamakta ve kolay bir şekilde temizlenmektedir. Stor perde ile ilgili diğer makalemizi okudunuz mu?