perdenin adı zebra perde

Modüler ve fonksiyonel perde mi arıyorsunuz? Kaliteli, kullanışlı, göz ve gönle hitap eden perde mi istiyorsunuz? bir çok amaca hizmet edecek, kullanımı kolay olacak ve hijyen koşullarına sahip perde mi istiyorsunuz? Temizlenmesi ve bakım imkânları basit olan ve bu basitliği sayesin de kısacık zaman da tekrar kullanıma girebilme özelliğine sahip bir perde mi istiyorsunuz?

Bu taleplerinizin hepsini ve daha fazlasını bünyesinde barındıran perdenin adı zebra perde ürünleridir.İsminden de anlaşılacağı üzere dokuma ve işleme stili zebraya benzemesi dolayısıyla bu ismi almıştır.Bu stil son derece şık ve özel bir yansıma özelliği katmıştır. Manuel ( zincirli ) kullanılabilen ve aynı zaman da motorlu ( uzaktan kumanda ) seçenekleri ile her kesim ve bütçeye hitap ediyor olması ayrı bir özelliğidir. Hem evleriniz de ve hemde ofisleriniz de tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilir bir konsepte sahiptir.

Bu perdelerin tercihin de özellikle dikkat edilmesi gereken husus, uzak doğu mallarının tercih edilmemesidir. Zira uzak doğu malların da kullanılan malzemeler de gerek kanserojen madde bulundurması ve gerekse de kalitesiz metal aksam ve kumaş kullanılmış olması dolayısıyla hem sağlığımıza ciddi tehditler oluşturmakta ve hemde kısa zaman da arızalanma durumu oluşturmaktadır.Dolayısıyla bir kaç kuruş ucuz almak adına ciddi sıkıntıların oluşma riskini asla gözden uzak tutmamalıyız.

Adi kumaş ve metal akşamların kullanıldığı perdeler de kısa zaman sonra kulağa zarar verecek derece de ses şiddeti meydana getirmektedir.Ayrıca belli bir süre güneş görmelerinin sonucun da perde de büzüşmeler, renk sapması ve deformasyon baş göstermektedir. Zebra perde hak ettiği kaliteye büründüğü oran da hizmet kalitesi artmaktadır.