Pencereleri dekore eden, ısı ve ışık kontrolü sağlayan perdeler, perde üretici ve satıcı firmalar tarafından tasarlanan modelleri kullanıcı beğenisine sunulmakta ve sunum internet üzerinde bulunan web sayfalara aracılığı ile mağaza vitrinleri ve firma ürün katalogları ile yapılırken modeller perde resimleri ile tanıtılmaktadır. Perde resimleri için tıklayınız.

Kaliteli ve farklı kumaşlardan hazırlanan fon perde, zebra perde, katlamalı perde, tül perde, rüstik perde, kadife perde, japon perde, plise düet perde resimleri modelleri gözler önüne sermekte ve renk seçeneklerini sunmaktadır. Pratik kullanımlı perde mekanizmaları ve perde özellikleri, kumaş özellikleri web sayfası veya katalogda detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Perde resimleri, perde alacak müşterinin perde modellerini görmesi, perde özelliklerini bilmesi, perde renkleri hakkında bilgilenmesi ile karar vermesini kolaylaştırmaktadır.  Her yıl yılın moda trendleri göz önüne alınarak moda renk ve çizgilerden hazırlanan perdeler perde koleksiyonuna zenginlik katarak firma perde kataloglarını oluşturmaktadır.