perde modelleri pencerelerde farklilik yaratiliyor

Her pencere boyutuna ve şekline göre farklı perdeler tasarlanmakta ve iklim koşullarına göre, güneşin yoğunluğuna göre, moda renge göre ve ev dekorasyonuna göre perde seçme şansı perde modelleri seçimi ile gerçekleşmektedir.Yılın moda rengi, kumaş dokusu, işlevsel motorlu ve uzaktan kumandalı perde açık kapatma sistemleri bir bütünlük içerisinde sunulmaktadır.

Ütü İstemeyen Perde Modelleri

Ütü istemeyen kumaşlar, yanmaz kumaşlar perde yapımında kullanıldığı gibi ısı ve ışık kontrolü sağlayan ve aynı zamanda yalıtım sağlayan stor perde, jaluzi perde, dikey perde modelleri bulunmaktadır. Pencereleri yoğun tül ile kaplamak istemeyenler için japon perdeler şık görünüm sergilerken zebra perdeler estetik duruşu, zengin görünümü ve hem perde hem tül olarak işlevselliği ile son derece kullanışlı perdeler arasında bulunmaktadır.

Ev Dekorasyonunda Ahşap Ağırlığı

Ev dekorasyonunda ahşap ağırlıklı tarzını koruyan ve tamamlamak isteyenler için ahşap jaluzi perdeler ahşap yer döşemeleri ile uyum sağlamakta ve sade bir zarafet sergilemektedir. Yoğun giriş çıkışların yaşandığı yoğun trafiği bulunan ofis ve işyerlerinde kolay temizlenebilen pvc perdeler tercih edilmektedir. Ofislerde aynı zamanda ısı ve ışık dengelemeyi de gerçekleştirmekte ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Pencere Perdeleri