2014 perde modelleri

Perde modelleri 2014 yılında daha çok zebra üzerinde yoğunlaşmaktadır. Mayıs ayının ikinci yarısında yapılacak olan Evteks fuarı çalışmaları da bu yönde ilerlemekte. Anlaşılan o ki bu ürün önümüzdeki bir kaç yıl daha popülaritesini kaybetmeyecek.  Zebra perde modelleri bu yıl çok farklı kumaş seçenekleri ile karşımıza çıkacak. İstanbul, Paris, Londra ve cafe desenleri için şimdiden çok yoğun siparişler almaktayız.

Ev dekorasyonunda mobilya ve perde bütünlüğü uyumu estetik görüntüler ortaya çıkmaktadır. Yılın mobilya modası ile paralel olarak perde tasarımları yapılmakta ve her yıl yılın moda renk ve çizgileriyle perde koleksiyonu hazırlanmaktadır. Perde modelleri 2014 koleksiyonu hazırlığı bir yıl öncesinde başlamakta ve günün modası perde modellerine yansımaktadır. Klasik ve modern tarzda dekore edilen mekanlar için zengin perde koleksiyonu hazırlanmaktadır.

Perde modelleri ev, ofis, işyeri için farklı kumaşlardan ve farklı modellerde hazırlanırken perde uygulaması yapılacak mekanın özelliklerine göre, pencere özelliklerine göre hazırlanmaktadır. Aşırı ısı ve ışık alan mekanlar için özel kumaşlar kullanılmaktadır. Isı ve ışığın istenen miktarda içeriye alınmasını sağlayan modellerle hazırlanmaktadır. Isı ve ışık kontrolü sağlayan perde modelleri enerji tasarrufu da sağlamaktadır ve stor perde, dikey perde, jaluzi perde, zebra perde bu grupta yer almaktadır. Stor perde modelleri arasında sıfır ışık geçirgenliği özelliği bulunan blackout stor perdeler bulunmaktadır. Jaluzi perde modelleri üretildikleri malzemeye göre çeşitlilik göstermekte ve polyester kumaş jaluzi, ahşap jaluzi, pvc jaluzi modelleri bulunmaktadır.

Perde modelleri 2014 koleksiyonu bu yılın vazgeçilmeyen perde modellerini de içermektedir. Şık salonlar için kruvaze perde, katlamalı perde, ip perde, fon perde, Fransız dantel tül perde, zebra perde koleksiyonda yer almaktadır.

Perde tasarımları kaliteli ve son teknoloji ile üretilen tekstil ürünlerinden yapılmaktadır. Perdelik kumaşlar kolay temizlenen, kir tutmayan, dayanıklı kumaşlardan üretilmektedir. Perde sisteminde kullanılan perde mekanizmaları ve aparatları kaliteli, sağlam ve dayanıklı malzeme kullanılarak hazırlanmaktadır.  Perde mekanizmaları manuel, motorlu ve uzaktan kumandalı modellerle sunulmaktadır. Perdelerin hızlı, pratik bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Manuel perde mekanizmayla çalışan perdeler, perde mekanizmasında yer alan ip veya zincirin aşağı doğru çekilmesiyle kolay bir şekilde açılıp kapatılmaktadır.

Perde modelleri 2014 yılı için yeniden tasarlanmakta ve işlevsel ve görsel özellik ön planda tutulmaktadır. Hem güneşlik hem perde, perde güneşlik ve tül işlevini gerçekleştiren perde, kaliteli tül perde modelleri müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Perde ihtiyaçlarında müşterilere uzman ekip yardımcı olmakta, ihtiyaca uygun, pencere özelliklerine uygun perde modellerini önermekte ve şık, görsel güzelliğe sahip pencere dekorasyonu gerçekleştirilmektedir.

2014 Tül Perde Modası

Mekanik aksamlı ürünler çok fazla tercih edilse bile düz ve pileli perdelerin de modası her daim devam edecektir. Bu yıl sade ve natural perde modelleri moda. Özellikle düz ve çizgili tüller yine gündemde. Bunların yanlarına fon perdeler panel veya düz bırakılacak şekilde uygulanırsa çok iyi neticeler alınabilir. Zira toplamalı fon perdeler ve üst drapeler artık çok tercih edilmiyor.

Yeni Sezon Perde Fiyatları

Bu kadar çok çeşit ve rekabetin olduğu bir piyasada fiyatlar oldukça makul seviyelere düştü. Özellikle zebra perde fiyatları bu yıl çok düşük ve yaptırmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Geçtiğimiz yıllarda 100 lira civarında bir zebra kumaşı bu sezon 50 ile 60 lira civarında. Kısacası perde fiyatları bu yıl cepleri çok yakmayacak gibi görünüyor.