Firmamız perde sektörüne yenilik ve alternatif perde tasarım hizmeti sunmaktadır. Amacımız müsterilerimize en yeni, farklı alışılmışın dışında kişiye özel tasarımlar sunmaktır. Kalite, müşteri memnuniyeti satış sonrası servis güleryüzlü hizmeti firmamız ilke olarak benimsemiştir.

30 yıldan fazla süredir içerisinde bulunduğumuz perde sektöründe edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini, gelişen teknoloji ile birleştirerek sizlere sunuyoruz ve ev dekorasyonunun temel parçası olan perde konusunda sizlere profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Kullanıldığı ortamda kişilerin aynası konumunda bulunan perdeler, güzel ev dekorasyonunun en önemli bölümüdür. Yaşam alanlarınızın dekoratif özelliklerini ön plana çıkarmaya yarayan perde seçimi, kullanışlı yapısı ile zamanınızı daha keyifli geçirmenize yardımcı olur. Farklı renk ve modeller ile tasarladığımız perde çeşitlerimiz ile evinizin ya da işyerinizin atmosferini değiştiriyoruz.

Armoni Perde kurulduğu günden beri, yenilikçi düşünce yapısı sayesinde sürekli ürün gruplarını sezonun trendlerine göre şekillendirmektedir. Bu sebeple kısa sürede adından sıkça söz ettiren ve perde sektöründe en çok aranan markalarından biri olamayı başarmıştır.

Armoni Alternatif Perde Tasarımları olarak ürünlerimizi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemlerinde belirtilen şartlara uygun olarak tasarlıyoruz. Ayrıca bütün ürünlerimize 2 yıl garanti fırsatı sunuyoruz. 30 yılı aşkındır edindiğimiz tecrübelerimizi deneyimli elemanlarımız ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hizmet ve ürün kalitemizden asla ödün vermeden her türlü ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Güler yüzlü, genç ve dinamik personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler veriyoruz.

Sektörde önemli bir isim haline gelen Armoni Perde, ölçümlendirme ve tasarım konusunda da son derece başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Seçkin tasarımlarımızı, yaşam alanlarınıza en uygun şekilde hazırlıyoruz ve bu aşamada sizlerin istek ve taleplerini göz önünde bulunduruyoruz.

Sadece perde satış hizmeti vermeyen firmamız, almış olduğunuzun ürünlerin montaj ve servisi için satış sonrası destek hizmetleri sunmaktadır. Çözüm ortaklarımız ile aynı hedef doğrultusunda hareket ederek, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile ulaştırıyoruz. Kesintisiz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen teknoloji ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile çıktığımız bu yolda, teknolojinin avantajlarından yararlanarak ürün yelpazemizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirmek ve verimliliğimizi artırarak modern perde hizmetlerimizi çok daha ileriye taşımaktır.

Misyonumuz

Teknolojik perde sistemleri alanında toplam kalite yönetimi felsefesini takip ederek, yenilik ve iyileştirme çalışmalarını günlük yaşamımızın parçası haline getirerek müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri sunmaktır.

SATIŞ SONRASI

Firmamızdan almış olduğunuz tüm ürünlerin montajı ve servisi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

SERTİFİKA

Ürünlerimiz ISO 9001  Kalite Yönetim Sistemleri gereken şartlara uygun  standarttadır.

FİYAT POLİTİKASI

En iyi ve kaliteli ürünü en makul fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

GARANTİ

Garanti belgesi koşullarına uygun olacak şekilde ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

30 YILLIK TECRUBE

Sektörde biriktirmiş olduğumuz deneyim ve tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Projelerimizi ve tasarımlarımızı hayata geçirirken çözüm ortaklarımızla birlikte hareket ediyoruz.