pendik perdeciler
Pendik ilçesi ve tüm semtlerine perdeci keşif ölçü alma ve montaj stor, jaluzi, dikey ve tül perde servisimiz vardır. Bu yıl evleriniz için pudra renginde  jakar tülden kruvaze veya balon perde modellerini tercih edebilirsiniz. Yanlarına ütü istemeyen astarlı ve müflonlu kumaşlar düşünebilirsiniz. İşyeri ve ofisleriniz için zebra perde yerinde bir seçim olacaktır. Ama stor ofis perdeleri için her zamanki gibi yine seçilen ürünlerin başında olacaktır. Diğer çeşitleri incelemek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Resimlerin ilkinde ofis için hazırlanmış montajı yapılmış gri tonlarında dikey şerit perde görülmektedir. Alternatif olarak jaluzi de düşünülebilir. Ortada pileli kesme tül ve yanlara şanzalize kumaştan fon perdeler yapılmıştır. Son olarak ise müşterimizin iş yeri için yapılmış stor perde modelleri vardır. Firmamız müşterilerine ucuzu değil kaliteli ürünü makul fiyatlarla sunmayı görev bilmektedir. Bizden alınan perdeyi müşterimiz uzun yıllar kullanmalı ve sorun yaşamamalıdır. Müşterilerimize sunduğumuz 2 yıllık garanti süresi de buna en iyi kanıttır. Biz bu ilke ile yola çıktık ve sizlerin desteğiyle devam ediyoruz. Perdeci denildiğinde akla ilk gelen firma olmak istiyoruz. Bu yolda son zamanlarda çok iyi yollar aldık. Armoni Perde artık tüm Türkiye’de tanınan bir marka haline geldi.

Pendik’de oturuyorsunuz perdeci ihtiyacınız, evinize veya iş yerinize perde mi yaptırmak istiyorsunuz? Hemen bizi arayın evinize, işyerinize veya ofisinize gelelim keşif yapalım ve size yeni fikirler sunalım. Seçilen ürüne ait fiyat teklifleri hazırlayalım. Perdeci ve perde modelleri hakkında bilgi almak için lütfen irtibata geçin.