Pendik duvar kağıdı bulundukları mekanları modern veya klasik tasarımlarla renklendirmek isteyen tüm müşterilerine yüzlerce farklı seçenekte duvar kağıdı modelleri sunuyor. Tabiatın gerçek renkleriyle ve mükemmel tasarımlarla üretilen duvar kağıtları yaşam alanlarını renklendirerek daha ferah ve geniş mekanlara dönüştürüyor. Oldukça kolay bir şekilde uygulanabilen duvar kağıtları, yaklaşık 15 yıl dayanabilme gücüyle kullanıcılarına ekonomik destek sağlıyor.

Boyaya nazaran oldukça uygun fiyatlara sahip olan duvar kağıtları, kullanılacağı alanlara göre farklı özellikler taşıyor. Modern tasarımlar ilgi duyanlar için farklı desen ve renklerde üretilen kağıtlar, klasik çizgilerle üretilmiş bulunan Retro modellerle, nostalji sevenlerin ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Pendik duvar kağıdı mutfak, banyo ve wc gibi kullanım alanlarına uygun şekilde üretilmiş olan modellerle de oldukça önemli sayıda müşteriye hitap ediyor. Nemli ve ıslak bölgelerde kusursuz kullanım sağlayan modeller, kolaylıkla temizlenmesinden dolayı ev hanımlarının en popüler modelleri arasında yer alıyor.

Boyama işinin oldukça uzun sürmesi, mevsimsel etkilere karşı dayanıksız olması ve en küçük sürtünmede görünür izler bırakması kullanıcıları duvar kağıdına yönlendiriyor. Kaliteli bir duvar kağıdının sürtünmelerde, ısıya ve neme karşı oldukça dayanıklı oluşu,

 

Kâğıt Kaplama Seçeneğini Daha Cazip Bir Hale Getiriyor

 

Tüm bunların dışında farklı avantajlarla kullanıcısına avantajlar sağlayan duvar kağıtları,

  • Farklı renk ve desen seçeneği sunuyor
  • Ekonomik oluşuyla bütçeye katkı sağlıyor
  • Isıyı yalıtarak yakıt tüketimini azaltıyor
  • Kolay temizlenerek hijyene katkı sağlıyor
  • Kolay uygulanabilmesi zaman tasarrufu sağlıyor.
  • Uzun yıllar deforme olmadan kullanılabiliyor

Pendik duvar kağıdı modelleri arasından seçilebilecek her türlü duvar kağıdı tasarımı, yaşam alanlarınızı renklendireceği gibi, kullanıldığı mekanları daha genişleterek ferah bir görünüme kavuşturuyor.

Farklı renk ve desenlere sahip duvar kağıtlarını dilerseniz komple kaplama yaparak tüm yaşam alanınızı tek bir renk ve desenden oluşturabilir, dilerseniz kişiye özel mekanlar yaratılmasına imkan sağlayabilirsiniz.  Yapacağınız tüm duvar kağıdı tercihleri yaşam alanlarınızda inanılmaz bir farklılık yaratacağı gibi, size önemli ölçüde prestij de sağlayacaktır.