motorlu stor

Teknolojinin hayatımızın tüm alanlarına girmesiyle yaşam daha bir rahat hal almıştır. Her gün yeni bir elektronik ürün üretilmekte ve hemen tüketici bulunmaktadır. Böyle olunca yeniliklerin perde sektörünü etkilemesi sürpriz olmamıştır. En büyük rahatlık mekanizmalara motor perde  ilave edilmesi olmuştur. Zincir ya da ip yerine yalnızca düğme ile tek tek veya hepsini indirebilir ve kaldırabilirsiniz. Buda hayatımıza büyük kolaylık sağlamaktadır. İlk alındığında ilave edildiği gibi sonradan da eklenebilir.

Stor Perdeler Motorlu Olabilir mi?

Motorlu stor çeşitleri ve markalarını görüp inceleyin

Motorlu stor perdelerin nasıl çalıştığı yada nasıl yapıldını öğrenin

Motor mekanizma borusunun içine eklenir. En önemli detay bu işlem yapılmadan önce motorlu stor perde yapılacak yere elektrik tesisatı çekilmesidir. İlk olarak tesisat işlemi yapılmalıdır. Elektrik işlemini perdeciler değil elektrikçiler yapar. Aksi halde montaj işleminden sonra ürününüz zarar görebilir. Yapılan ürüne uzaktan kumanda eklenebilir. Böylece yerinizden hiç kalkmadan perdelerinizi hareket ettirebilirsiniz. Kumanda ile ister birini isterseniz hepsini hem de hiç kalkmadan. İşlemden önce eşleşme işlemi yapılmalı ve tüm storlar kumandaya tanıtılmalıdır.

Motorlu Stor Perde Fiyatları

Motorlu stor perde fiyatlarında belirleyici unsur takılacak ürünün marka ve modelidir. Kumaş ve mekanik aksam daha sonra gelir. Motorun yerli ithal garantili oluşu fiyatları konusunda bize bilgi verir. Uzakdoğu üretimi olanları ucuz ve uzun ömürlü değildir. Ama aralarında ciddi fiyat farkı vardır. Firma olarak motorlu stor perde uygulamalarında 2 yıl garantili SOMFY marka kullanmaktayız. Şimdiye kadar uyguladığımız müşterilerimizden hiç şikâyet almadık. Aksine müşterilerimiz hep memnuniyetlerini bildirmişlerdir.

MOTORLU PERDELER