maltepe perdeciler

Maltepe Perde olarak tüm mahalle ve semtlerine ücretsiz keşif servisimiz vardır. Tek yapmanız gereken bizi arayıp keşif talebinde bulunmanız.

Perdelik kumaşlar ve tüller çok çeşitli olup mekana göre cins ve özelliklerde uygulanmaktadır. Son yıllarda perde modeli olarak katlamalı perdeler çok revaçta olup kat kat duruşuyla ev ve ofislere farklı bir hava vermektedir. Tül perde tasarımları ve dikişi Grek tül Pullu, Fransız danteli, Organze, ipek, polyester, şifon gibi birçok tül perde modelleri kullanılarak dikilir. Güneşlik perde kullanım amaçları, perde kapalı iken, gün ışığından faydalanmak, mahremiyetin korunması ve dışarının görünmesini sağlamaktır.

 

 

Maltepe Perde

Her ne kadar perden denildiğinde ev tekstil ürünlerinin bir kolu akla gelse de iş yerleri, kamu kurum ve kuruluşları, lokal, okul ve dernekler gibi insanoğlunun faaliyet içinde bulunduğu hemen her yerde perdeler söz konusudur. Teknolojik sistemlerin perde dünyasına getirdiği yeniliklerle beraber daha da işlevsellik kazanan en modern perde örneklerini sizlerle buluşturan ve kalitenin önde gelen markalarında olan armoni maltepe perde 2018 kataloğuna mutlaka göz atın.

 

 Perdelerde 2018 Şıklığı

Her yıl olduğu gibi 2018 yılında da armoni maltepe perde olarak en güzel perde modelleri, en güncel yenilikler ve nitelikli müşteri hizmetleri yaklaşımıyla sizlerin perde ihtiyacını karşılamaya devam ediyoruz. Yaşadığımız alanları dokusuna ve işlevine uygun, mobilya, halı ve diğer eşyalarınızla kombine edebileceğiniz perde modelleri arasında; jaluzi perde, stor perde, zebra perde, dikey perde, tül perde ve motorlu perde çeşitlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca maltepe armoni perde olarak bir diğer hizmetimizde beğendiğiniz ve ya sizlere tavsiye edebileceğimiz en modern perde örneklerini deneyebilmenizdir. Özellikle teknik donanıma sahip olan en yeni ürünlerimiz, kataloglar, sizlere fikir vermek için dekore edilmiş hazır kombinler, fiyat bilgisi, fırsat ürünleri ve indirimler gibi konular için tarafımıza internet kanalı ile erişim sağlayabilir, telefonla ulaşabilir ve ya Türkiye’nin pek çok noktasında yer alan mağazalarımıza doğrudan başvuru yapabilirsiniz.

 

 Ürünlerimiz ve Özellikleri

Ürünlerimizi incelemeye stor perde örneklerimizden başlamak gerekirse; klasik adıyla güneşlik diye tabir ve polyester, tül ve bambu ağacından yapılmış manuel ve ya motorla çalışan renk ve desen çeşitliliği oldukça fazla olan modellerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Daha çok iş yeri ve ev ofis alanlarında kullanılan resmi görünümü ve alan kaplamayan derli toplu yapısı jaluzi perdelerin yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

 

Enine şeritli zebra perde örneklerimiz ve boyuna şeritli dikey perde modellerimiz birbirinden güzel çeşitleri ile sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Klasik perde modellerinin vazgeçilmezlerinden olan ve özellikle işleme, süs aparatları ve zarif desenleri ile göz dolduran bir diğer perde modelimiz ise tül perde çeşitlerimizdir. Tüm bu ürünlerimiz motorlu modelleri otomatik ve ya uzaktan kumandalı kullanıma müsait bir şekilde sizler için tasarlanabilmektedir. Hayal ettiğiniz en modern perde örneklerini görmek için armoni maltepe perde mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Maltepe duvar kağıdı modelleri için diğer makalemizi de okuyunuz.