linens stor perde

Yılların deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Linens perde evlerin bütün pencerelerini tasarlamakta ve her yıl yeni perde modellerini koleksiyonuna katarak yenilikçi anlayış ile perde hazırlamaktadır. Kaliteli ve özgün tasarlanmış perde koleksiyonu ile jakarlı kumaştan, saten kumaştan hazırlanan perde modelleri bulunmaktadır.

Fon perde, baskılı fon perde, saten perde, tül perde, vual perde gibi perdeler hazırlamakta ve perde ihtiyacını karşılamaktadır. İddialı modeller ve kaliteli kumaşlar ile pencereleri dekore etmektedir. Linens perde markası sürekli yenilenen perde koleksiyonunu linens mağazalarında satışa sunmaktadır.

Linens perde bütün perde, tül, güneşlik gibi ihtiyaçları karşılarken fon perde, tül perde, kalın perde modellerini de kaliteli kumaşlarla hazırlamaktadır.  Her zevke hitap edecek şekilde hazırlanan linens koleksiyonda pullu, nakışlı, işlemeli ve simli modeller bulunmaktadır. Kadife, saten, keten, gibi kumaşlardan hazırlanan şık fon perdeler yoğun talep görmektedir. Ayrıntılı çeşit ve modeller  için stor perde başlıklı makalemizi okuyup resimleri inceleyin.