kartal duvar kagıtcı

Kartal Duvar Kâğıdı firması olarak yaşam alanlarını renklendirerek daha hijyenik ortamlarda ve yüksek konfora sahip ev ve ofislerde yaşam sürmek isteyen tüm müşterilerimize en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla duvar kağıdı satışı yapıyoruz. Tutkal sürmek suretiyle duvarlara yapıştırılan duvar kâğıtları, uygulandığı alanları renklendirmenin yanı sıra, özel dokusu ve kabartmalı görünümüyle bulunduğu alana hareketlilik katar. Kullanıldığı alanlarda modern bir görünüm yaratarak, görsel güzellik sağlayan duvar kâğıdı kaplamaları, firmamız tarafından satışa sunulan farklı renk ve modellerle dünyanızı değiştiriyor.

Kartal duvar kâğıdı kaplama sektöründe uzun yılların bilgi ve tecrübesiyle olağanüstü güzellikte mekânlar yaratmayı hedeflediğimiz çalışmalarda, farklı renk ve desenlere sahip 3 farklı duvar kâğıdı çeşidinin satışını yapıyoruz.

 

Duvar Kağıdı Çeşitleri

 

  • Silinebilir özelliğe sahip vinil duvar kâğıtları
  • Kâğıt esaslı duvar kâğıtları
  • Tekstil esaslı duvar kâğıtları

 

Vinil Duvar Kâğıdı:  Silinebilir özelliğe sahip olan vinil duvar kâğıtları, sektörde an fazla kullanılan türdür. Kâğıt astar üzerine PVC malzeme kullanılarak üretilen ürün, uygulaması en kolay ve pratik kullanıma sahip duvar kâğıdı çeşididir. Uzun yıllar solmadan formunu koruyan vinil kâğıtlar, güneş ışığının zararlı etkilerine karşı da oldukça dayanıklıdır. Islak olarak silinebildiği gibi, gerekli durumlarda fırça ile de temizlenebilir. Uygulamanın profesyonelce yapılması halinde ek yerleri belli olmayan vinil kâğıtlar, kolayca sökülebilir. Islak hacimler olarak bilinen banyo ve mutfaklarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Kâğıt Esaslı Ürünler: Oldukça kolay uygulanabilir özelliğe sahip olan kağıt esaslı ürünler, geleneksel duvar kağıdı olarak sıkça kullanılmaktadır. Güneş ışığının etkilerine karşı pek fazla dayanıklı olmaması sebebiyle, güneş görmeyen bölgelerde kullanılması tavsiye edilmektedir. Az nemli bezle silinebilen ürünümüz, hijyen konusunda titiz olan müşterilerimiz tarafından tereddütsüz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Tekstil esaslı duvar kâğıdı: Uygulaması ve bakımı özel dikkat isteyen tekstil duvar kâğıtları, tek veya birkaç farklı ham maddenin birleşimiyle üretilmektedir. Kâğıt tabanlı olan bu tür ürünler, üretimi yapılan ülkelerin standartlarına göre farklı ölçülerde olabilmektedir.

Kartal duvar kâğıdı satışı yaptığımız noktalardan alışveriş yaparak Yaşam alanlarınızda farklılık yaratmak, renkli dünyalar içerisinde konforlu bir yaşam sürmek istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilir veya web sitemiz üzerinden tercihlerinizi yapabilirsiniz.