kadıköy stor perde

Kadıköy de oturup tül, stor, jaluzi, dikey, zebra, ip ve diğer perde modellerini yaptırıcak herkes bizden teklif almadan kesinlikle perde yaptırmasın. İstanbul Kadıköy ilçesinin tüm semtlerine perde ve perdeci servisimiz vardır. Arayın uzman ekibimiz keşif ve ölçü için size gelsinler. Firmamız İstanbul Kadıköy ilçesinde bir çok projenin ve mekanın perde tasarım ve uygulamalarını başarı ile tamamlamıştır. Ayrıca örnek ve numune daire çalışmalarımız devam etmektedir.

Kadıköy de yeni açılacak muhasebe bürosu için yapılan dikey ve pvc perdeleri krem tonlarında yapıldı. Orta resimde salon perdesi için dantel perde modellerinin desenlerinden seçim yapıldı. Yerlere kadar uzun ve bol pileli şekilde dikildi. Yanlara ise Hint ipeği kumaştan astarlı amerikan pile fonlar hazırlandı. Bu işlem sayesinde kumaş daha şık ve tok bir görünüm aldı. Fon perde modellerine ayrıca boncuklardan sarkıt boncuklar ilave edildi. Duvarlara kumaşı toplamak için uygun renklerde renso takıldı.

Eviniz için tül ve fon ofisinize ise stor, dikey, jaluzi, zebra ile diğer tüm modellerin seçenekleri için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz kartela ve renk skalası ile biz size keşif için gelebiliriz. Özellikle ofis ve iş yeri perdelerinden istediğinizin kartela setlerini sizler için getiriyoruz. Yerinde keşif, ölçü ve fiyatlandırma yaparak perdeci ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Bizden fiyat almadan sipariş vermeyin.