Kadıköy duvar kâğıdı tasarımlarımız tabiatın tüm renklerini gerçek tonlarıyla yansıtan duvar kâğıtlarıyla ev ve ofislerinizin dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor. Birbirinden farklı tasarımların yer aldığı duvar kâğıdı koleksiyonları, yaşam alanlarınızı renklendirirken, her yıl yapmak zorunda kalacağınız boyama işlerinden de kurtulmanızı sağlıyor.

Yaklaşık 10-15 yıl gibi uzun süreli olarak deforme olmadan kullanılabilen duvar kâğıtları, bulunduğunuz mekânları aydınlatarak rahat ve ferah ortamlarda yaşam sürmenize olanak sağlıyor. Kolay uygulanabilir olmasının yanı sıra uygun fiyatlarla da öne çıkan duvar kâğıdı çeşitleri, bütçenize oldukça önemli miktarlarda destek sağlıyor. Neme ve güneş ışığına karlı oldukça dayanıklı olan duvar kâğıtları titiz ev kadınlarının tercihiyle her geçen gün daha fazla kullanım alanına sahip oluyor.

Kadıköy duvar kâğıdı ürünleri, farklı mekânlara farklı kâğıt çeşitleriyle tüm beklentilere en üst düzeyde cevap veriyor. Uzman tasarımcılar tarafından yaratılan modeller, neredeyse tüm yaşam alanlarında sıklıkla kullanılıyor.

  • Ev
  • Ofis
  • Şirketler
  • Kamu kuruluşları
  • Lokantalar
  • Eğlence mekanları gibi birçok alanda kendisine uygulama alanı bulan duvar kağıtları, döşendiği alanları tamamen değişikliğe uğratarak yüksek prestij kazandırıyor.

Oldukça Kısa Sürede ve Kolayca Uygulanabilen Duvar Kâğıtları

 

Tekdüzelikten sıkılmış herkesin kendine özel tasarımlarla kişisel alanlar yaratmasına olanak sağlıyor. Ekonomik olarak da aile bütçelerine önemli oranda katkı sağlayan duvar kâğıdı, kullanıcıları her yıl yapılması gereken boya masraflarından kurtarıyor. Teknolojik katkılarla daha üst düzey kalitelere sahip olarak tüketiciye sunulan duvar kâğıtları 3 boyutlu modelleriyle hayranlık uyandıracak dekorasyonlar yapılmasına olanak sağlıyor.

Kadıköy duvar kâğıdı ürünleri, kullanım avantajlarıyla da tüketiciye birçok katkı sağlıyor. Nem ve ıslaklığa karşı dayanıklı olması uzun süreli kullanıma olanak sağlarken, duvar kâğıdı kullanılan alanların sağlığa zarar verici etkilerini de ortadan kaldırıyor. Ses ve ısı yalıtımı konusunda da oldukça etkili olan duvar kâğıtları, daha az enerji harcaması yapılmasını sağlayarak bütçelere önemli katkılar sunuyor. Her türlü duvara kolaylıkla uygulanabilen duvar kâğıtları, yaşam alanlarını renklendirerek ev veya ofis dekorasyonunun asıl unsuru olarak büyük önem kazanıyor.