jaluzi perde ile ofis ev iş yeri dekorasyonu

Son derece kullanışlı ve pratik jaluzi perde çeşitleri arasında ithal ve yerli malzemeden yapılan modeller bulunmaktadır. İnce şerit bantların pencere ölçüsüne göre hazırlanarak ve merdiven gibi dizilmesinden oluşan ve son derece kullanışlı olan dekoratif perdeler yapılmaktadır.

Jaluzi’ nin Montajının Kolay Olması Büyük Avantaj

Katlamalı olmaları nedeni ile kolay monte edilmekte, görüntüyü bozmamakta ve deforme olmadıkları için uzun ömürlü olmaktadır. Ahşap, pvc, aliminyum çeşitleri bulunan jaluzi perdeler şeritlerin hareketli olma özelliğinden dolayı ısı ve ışık kontrolü sağlamaktadır. Aynı zamanda tül perde görevini de gerçekleştirmekte ve içeriden dışarısı görüldüğü halde dışarıdan içerisi görülmemektedir. Uzaktan kumandalı motorlu perde sistemleri ile kullanıldığı gibi ipli modelleri de bulunmaktadır. İplerin hareketi ile şeritler yarım veya tam açılabilmektedir. İstendiği takdirde tamamen de açılabilen jaluzi perdeler kilit mekanizmaları yardımı ile istenen yere kadar açılıp bulunduğu yerde sabitlenme özelliğine de sahiptir.

İş Yerlerindeki Avantajları

Günümüzde bilgisayarlar ile çalışılmakta ve dışarıdan gelen ışık bilgisayar ekranını verimsizleştirmekte ve bu soruna en iyi çözüm ise jaluzi perdeler olmaktadır. Ayrıca temizliği çok kolay bir nemli toz bezi ile silinerek yapılmaktadır.