ip perde modelleri

Evleriniz İçin İp Perde Modelleri

Alışılmış ürünlerin yenilenerek her gün piyasaya sürülmesi insanların artık aynı modelleri talep etmemesiyle değişmiştir. Üreticileri de yeni çeşitleri tasarlamaya ve üretmeye itmiştir. Böylelikle ip perde farklı bir model olarak karşımıza çıkmıştır. Yeni yılında da satılacağı kesin gözüyle bakılmaktadır.

Ayrıntılı model ve resimler için lütfen tıklayınız

İp Perde Çeşitleri

İlk çıktığında tek bir çeşidinin olmasına rağmen artık çok fazla alternatifleri vardır. Bunlar düz, simli, pullu, sakallı, puantiyeli, tüylü, drape ve tesbih ip modelleri olarak sıralanabilir. Hepsinin duruş ve temizlenme özellikleri birbirinden farklıdır. Tüm modelleri altına güneşlik olarak stor kullanılmalıdır. Aksi takdirde saten güneşlik altında potluk yaparak duruşlarını bozabilir.

 2012 Yılında İp Perdelerin Kullanımı

Yeni yılda kullanılacak ipler artık bambaşka olacaktır. Eskisi gibi düz iplerin yanı sıra kelebekli, çiçekli, taşlı, motifli,  vb desenleri çıkacaktır. Mağazamızı inceleyerek değişik model ve tasarımlara ulaşabilirsiniz.Ayrıca bizimle iletişime geçmeniz halinde ip perdeler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz…