Stor ve diğer perde modellerine dijital baskı uygulaması.

Daha önceki dönemlerde reklam tabelaları ve iş yerlerinin camlarına uygulanan bir model olsa da artık günümüzde evlerde de kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Kişiye özel tasarımların daha çok tercih edildiği ve üretildiği tüm sektörlerde olduğu gibi ev tekstil ve perde sektörü de etkilenmiştir. 

Dijital Baskılı Stor Perde ve Kullanım Alanları

Dijital baskılı stor perdenin kullanım alanı çok geniştir. Hem ofisinizde hem evinizde kullanabileceğiniz bu ürün yapılacak baskı görseline göre çok farklı çeşitler ile yapılabilir. İstenir ise firmanızın logosu basılabilir, doğa ve manzara resimleri olabilir hatta dilerseniz kendi resimlerinizi bile dijital baskı şeklinde yaptırabilirsiniz. Burada en önemli detay baskı yapılacak görselin çözünürlüğünün kaliteli olması ve boyutlarının ölçüye uymasıdır. Görsel kumaşa basıldıktan sonra istenilen ebat da kesilir ve mekanizmaya dahil edilir. Böylelikle baskılı perde üretilmiş olur.

Baskılı Stor Fiyatları

Bu model de fiyatları belirleyen iki unsur vardır. Öncelikle perde mekanizması ve kumaşının maliyeti daha sonra ise baskının külfetidir.  Bu iki faktör toplandığında baskılı stor perde fiyatları ortaya çıkmaktadır. Firmamız bu iki maliyeti de metre kare birim fiyatı üzerinden fiyatlandırır.