balkon perdesi modelleri

Cam balkon ve kış bahçesi şeklinde tasarlanan mekanların tercih edilmesiyle beraber, bu ürünlere uygulanacak perde modelleri de üretilmeye başlandı. İlk dönemlerde daha çok stor ve zebra perdeler uygulansa da aslında çok iyi sonuçlar alınamamıştır. Firma olarak bu sorunu gidermek adına yeni modeller tasarlamaya yöneldik. Araştırmalarımız sonucunda plise perde modelinin üzerinde ufak değişiklikler yaparak cam balkon perdesi olarak 2014 yılında piyasaya sunduk.

Plise Perde Nedir?

Plise perde aprelenmiş kumaşın ezilerek jaluzi haline getirilmesi sonucu elde edilir. Piyasada tül jaluzi adı ile de bilinmektedir. Dar, yamuk, toplanma mesafesi vermeyen ve kısacası sorunlu tüm alanlar da uygulanabilecek bir perde modelidir. Biz bu ürünü cam balkon slaytlarına özel bir yapıştırıcı ile monte etmekteyiz. Böylelikle perde parçaların üzerinde hareket eder ve uygulanan mekanda faklı bir görsellik sunar.

Uygulama ve Fiyatları

Keşif ve montajı kesinlikle konusunda uzman kadromuz tarafından yapılmalıdır. Montajı stor ve zebra gibi ürünlere göre daha zor ve zahmetlidir. Fiyatlarına gelecek olursak 80 tl ortalama adet fiyatıdır, plise cam balkon perdesi tüm diğer ürünlere göre daha maliyetli ama daha uzun ömürlü ve estetiktir. Seçilecek kumaş kalitesine göre fiyatları değişkenlik gösterebilir. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifleriniz için lütfen müşteri hizmetlerimiz arayınız.

cam balkon perdesi

uygun fiyat avantajı ile cam balkon perdesi

uygun fiyat avantajı ile cam balkon perdesi