Ataşehir duvar kâğıdı yaşamına doğanın en güzel renklerini katmak isteyenlere yüzerce farklı renk ve desenden oluşan mükemmel kataloglara sahip duvar kâğıtları sunuyor. Tabiatı gerçek renklerinden esinlenerek profesyonel tasarımcılar tarafından üretilen duvar kâğıtları, yaşam alanlarını estetik ve zarafetle buluşturuyor.

 

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen ürünler, oldukça uygun fiyatlarla kullanıma sunuluyor. Her yıl boya yapmaktan bıkan ve etrafında farklı renk ve desenler görmek isteyenlerin tercihleriyle gittikçe yayılan duvar kâğıdı kullanımı,  giderek daha farklı mekânlarda da kullanılarak daha da popüler bir hale geliyor. Özellikle ev hanımlarının ilk tercihleri arasında bulunan duvar kağıtları kolay silinebilir olma özelliğiyle ev ve ofislerin daha sağlıklı hale gelmesini sağlıyor.

 

Ataşehir duvar kâğıdı geçmişten günümüze kullanılarak sürekli gelişim gösteren duvar kâğıdı modellerinin en uygun fiyatlarla ve ödeme koşullarıyla tüketiciye ulaştırılmasına aracılık ediyor.

 

  • Kolay uygulanabilir olması
  • 15 yıl süreyle deforme olmadan kullanım imkânı
  • Temizlemeye ve yıkamaya uygun yapıda olması
  • Islak ve nemli ortamlara dayanıklı olması
  • Isı ve sesi yalıtması
  • Ekonomik oluşu
  • Sürtünmelerde dayanıklılığı
  • Boyanabilir özelliğe sahip çeşitler barındırması
  • Farklı renk ve desen seçenekleri sunması duvar kâğıtlarını ilk tercih sebebi olmasını sağlıyor.

Duvar Kağıdı Ataşehir

 

Özellikle boyanabilir nitelikte bulunan duvar kâğıtları, aynı dekordan sıkılan kullanıcıların belirli bir süre sonra değişiklik yapabilmesine olanak sağlayarak mekânları tekdüzelikten kurtarmaktadır.

Ataşehir Duvar Kağıdı Nerelerde Kullanılabilir?

 

Ataşehir duvar kâğıdı çeşitlerinin tamamı, ev ve ofis dekorasyonuna değer kazandıran ürünlerdir. Gerek yaşam alanlarını gerekse iş ortamlarını ferah ve geniş kılmak adına yapılan duvar kâğıdı uygulamaları, estetik ve zarafetin en güzel göstergeleridir. Farklı ham maddeler kullanılarak üretilen duvar kâğıtları, vinil esaslı, kâğıt esaslı ve tekstil esaslı olarak kullanıma sunulmaktadır.

Teknolojik gelişmelere paralel olarak son derece dayanıklı ürünlerle kullanıcılar hitap eden duvar kâğıdı sektörü, her geçen gün kullanıcı sayısının çoğalmasıyla birlikte daha da büyümektedir. Yaşam alanlarında modern tarzda tasarımlara yer vererek dekorasyonlarını daha mükemmel seviyelere çekmek isteyen tüm kullanıcılar, diledikleri renk ve desenlerde üretilen duvar kâğıtlarını edinerek yüksek konfora sahip mekânlar yaratabilmektedir.