>

Perde Modelleri 2013 ve Stor

perde modelleri 2013 fiyatları ve zebra stor

Her yeni yılın kendine has tasarımları ve renk kombinasyonları vardır. Perde modelleri 2013 yılının dekorasyon trendlerine göre belirlenir. Model çalışması yapılırken bütün ayrıntılar incelendikten sonra tasarlanmaya tasarım yapmaya başlanır. Fiyatlarının geçtiğimiz yıllardan farklı olmayacağı kanaatindeyim. Çünkü küresel kriz sektörü etkileyecektir.

Perde Modelleri 2013 Stor ve Trendleri

2013 perde modelleri modern ve sade çizgiler taşımaktadır. Pileli bol büzgülü tüllerin yerini düz Japon ve mekanizmalı çeşitleri almıştır. Bunlar hem ferah etki yaratır hem de oldukça kullanışlıdır. İllaki pileli tül uygulanacaksa edilecekse pano fon kanatlar tercih edilmelidir. Yeni yılın rengi pudra pembesi ve bunun tonları olmuştur. Tüllerde ise düz ekru veya krem kullanılabilir. Geçmiş sezonlardan gelen siyah-kırmızı veya gri renkleri yine revaçta.

Aksesuar Modelleri Seçimi

Aksesuarlar da perde modelleri 2013 senesinin modasına ayak uydurmuştur. Boncuk modası devam etse bile artık eski popülaritesini yitirmiştir. Onun yerine şık kordonlu sarkıtlar ve braçol çeşitleri sıkça tercih edilmektedir. Rensolar ise kristal şeklinde şeffaf olanları ile eskitme antik yapılabilir. Kumaşlarla uyum sağlanması mutlak koşuldur.

Diğer Mekanlarda Hangileri Uygulanabilir

Stor güneşlik yada tek başına 2013 sezonunda satılan ürünlerin başında gelir. Böyle olmasında cazip fiyatları ve kullanım rahatlığı etkili olmuştur. Zebra modelleri bu yıl içinde biraz zor satılır gibi görünüyor. Bunun yerine ikili mekanizma alternatif olarak sayılabilir. Yeni çeşitleri incelemek farklı tasarımlar için perde modelleri başlıklı makalemizi okuyun.

Ofislerinize jaluzi, stor yada dikey çeşitlerini uygulayabilirsiniz. Renkler kurumsal etki yaratmak adına gri, gümüş ile ekru kullanılabilir. Temizlenmesi ve kullanımı rahat ürünler almanızı tavsiye ederim. İş hayatının yoğun stresli ortamın perde  temizlemeyi düşünmeyin.

PERDE MODELLERİ 2013

Perde Modelleri 2013 ve Stor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir