>

Sarkıt perde aksesuarı

sarkit-1-sari-simli

Şık pencere dekorasyonları perde ve perde aksesuarları ile oluşturulmaktadır ve aksesuarlar perde çeşitlerine, perde modellerine göre bir çok seçenek sunmaktadır. Rustik perde modelleri için metal dekoratif borular kullanılmaktadır ve pirinç, nikel çeşitleri ve parlak ve mat altın rengi gümüş rengi çeşitleri vardır. Farklı çaplarda, pencere uzunluğuna göre seçilecek boru çapları bulunmaktadır ve modellere göre farklı çapta borular kullanılmaktadır.

Perde kanatlarının bağlanması veya duvara montesi için şık perde bağları ve duvara tutturulması için braçol bulunmaktadır. Metal ve polyester çeşitler bulunan ve mine uygulamaları bulunan göz alıcı braçol modelleri perde kumaş ve modeline uygun olarak seçilmektedir. Perde tokaları, cibinlik, gerdirme modelleri, askı modelleri son derece şık perde aksesuarlarıdır.

Perde aksesuarları, perde askıları renkli,  taşlı, deşeli seçenekler sunmakta ve perde renklerine uyumlu zengin renk ve model seçeneği bulunmaktadır. Perdelerin duvar ve tavana montesi için kullanılan perde aparatları bulunmaktadır.

Aşağıdaki ürünlerden beğenip fiyat alabilirsiniz.

Sarkıt perde aksesuarı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir